מחיר קייטרינג חלבי - כמה עולה קייטרינג חלבי?

מחיר קייטרינג חלבי – כמה עולה קייטרינג חלבי?

סוגיית המחיר עולה בכל פעם שאנחנו מחפשים אחר שירות מכל סוג שהוא. הרי המחיר, מצד אחד מעיד על איכות וטיב המוצר או השירות ומאידך מאפשר לנו לבצע התאמות לתקציב העומד ברשותנו. כאשר אנו בוחרים לקיים אירוע פרטי, עלינו להתייחס להמון דברים אותם נשלב את האירוע כאשר אחד השירותים המרכזיים שמשפיעים על איכות אירוע, תלוי ללא כל ספק לחברת הקייטרינג אותה נבחר.

הפעם בחרנו לעסוק במחיר של קייטרינג חלבי, בכמה עולה קייטרינג חלבי ולהבין על בסיס אילו מאפיינים וקריטריונים מתמחרים את העלות של הקייטרינג.

  1. חלבי או בשרי – בעבר היה נהוג לחשוב שקייטרינג בשרי תמיד יהיה יקר לעומת קייטרינג המבוסס על מנות חלביות צמחוניות. האמת היא שזה לא תמיד נכון. נכון, בשר נחשב ליקר, בעיקר כאשר בוחרים בבשר איכותי, אך אם מתייחסים לדברים עד הסוף מגלים שגם בקייטרינג חלבי, רכיבים איכותיים באמת מייקרים את התוצרת הסופית.
  2. גודל האירוע – גם כאן הדעות חלוקות ולא תמיד אירוע גדול יהיה יקר יותר בהשוואה לאירוע קטן. לעתים, אנו משקיעים כל כך בפרטים, בוחרים בקייטרינג עם מנות שף איכותיות ולכן זה מאוד תלוי בסוג הקייטרינג שאנחנו בוחרים לשלב באירוע שלנו. כאשר חברת הקייטרינג בוחרת לתמחר את העלות לפי כמות הסועדים, כמובן שהדבר ישפיע ישירות על המחיר.
  3. איכות המרכיבים – לאיכות וטריות המרכיבים יש השפעה ישירה על המחיר של חברת הקייטרינג. יש הבדל גדול בין ירקות רגילים לירקות אורגניים למשל, גבינות תוצרת חוץ לעומת גבינות ישראליות, גבינות רגילות בתהליך תעשייתי לעומת כאלה המוכנות בעבודת יד ולדבר הזה אין סוף. ככל שהרכיבים מהם המנות עשויות יהיו איכותיים יותר, מיוחדים וטריים, כך עלות הקייטרינג תהיה גבוהה יותר.

דברים נוספים המשפיעים על המחיר למנה:

  • שירותים נלווים – יש למשל חברות קייטרינג שמציעות לקהל שירותים נוספים פרט לאוכל כמו למשל שירותי בר, אלכוהול ושתייה חמה, מלצרים וברמנים, כסאות, שולחנות וכלים… כל אלו משפיעים על המחיר.
  • צוות – ככל שיש יותר צוות באירוע פר לקוח, המחיר עולה בהתאם.
  • מיקום – כאשר האירוע מתקיים בחוץ, הדבר עלול לייקר מעט את האירוע, בשל ההתארגנות והלוגיסטיקה הנדרשות.

חברת ”כף השדה“ מתמחה בהפקה, ארגון ותכנון של אירועים קטנים. אנו מציגים בפניכם קייטרינג בוטיק בו כל מרכיב נבחר בקפידה וכל מנה עוברת תהליך מחשבתי יצירתי. בסופו של דבר, תוכלו להנות מתפריט עשיר, צבעוני ומגוון הכולל קשת רחבה של מנות דוגמת סלטים טריים, פיצות, מאפים וקישים עבודת יד, דגים טריים, גבינות בוטיק, אנטיפסטי ועוד. אנו מתמחים בהפקת אירועים קטנים בבתים פרטיים, אולמות וגני אירועים ואפילו בחיק הטבע. נשמח לסייע לכם בתהליך ארגון ותכנון האירוע ולבנות עבורכם תפריט התואם באופן הכי מדויק שאפשר את צרכי האירוע.

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen