הגברה לאירועים

מגבר לאירוע, מסכים ושירותי תאורה במקום אחד

מגבר לאירוע בלתי נשכח

כשחושבים על זה, התפקיד של מגבר לאירוע הוא בעצם להפוך את חווית השמיעה לייחודית ויוצאת דופן. ניתן להשוות את החוויה בין צפיה בטלויזיה הביתית לצפיה בסרט בקולנוע. המגבר הוא בעצם חלק בלתי נפרד ממערכת ההגברה בכנסים, חתונות, אירועי השקה, תערוכות וכל אירוע אותו מפיקים בסדר גודל שכזה.

 

מגבר לאירוע – איך זה עובד?

האוזניים שלנו מסוגלות להעריך עומק, כיוון ומרחק. היא רגישה לצלילים הכי חלשים ומסוגלת להתמודד עם רעשים מאוד חזקים. היא מסוגלת להתאים את עצמה לכל מקצב ויש לה יכולת לקלוט גלי קול מכל מקום. למעשה, הצלילים מגיעים לתעלת האוזן ושם יש תהליך של הרעדה שמתורגם בעצם לצלילים במוח שלנו.

 

מגבר לאירוע הוא בעל חשיבות מאוד גדולה באירועים משום שההוא מגביר את האות מהמקור שממנו מגיע הצליל בעצם ממש כמו שהאוזן עושה. המקור יכול להיות דיסק, מחשב, סמרטפון או כל מכשיר אחר שממנו מופק הסאונד. המגבר מגביר את האות מבלי לפגוע הנתונים כאשר האיכות של הצלילים המועברת מאוד גבוהה. כאן בעצם גם נכנסת לתמונה רמת האיכות של המגבר ושל שירותי הגברה למופעים. ככל שהוא יותר מתקדם מבחינה טכנולוגית, ככה הצלילים מועברים בצורה טובה יותר. יש מגברים אשר מסוגלים להגביר את הצלילים לשני ערוצים, שלושה ערוצים ואפילו שישה.

איך בוחרים מגבר לאירוע?

קיימת חשיבות מאוד גדולה להתאמת מגברים לאירועים, ובכלל למערכת סאונד לאירוע ובחירת שירותי הגברה לאירועים. זו בדיוק הסיבה שמומלץ מאוד לבחור בחברה מקצועית המתמחה בהגברה לאירועים. חברה כזו תדע להתייחס לחלל, לגודל שלו, לגובה התקרה, למרחק של הקהל מהבמה ולנתונים נוספים שחשוב להתייחס אליהם בתהליך כדי שהצלילים והסאונד יועברו לאורחים בצורה איכותית וברורה. לכן, מומלץ לבחור חברה המתמחה בסאונד לאירועים בהתאם לסוג האירוע שאתם מפיקים.

 

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen