אירוע

עישון באירועים- מה אפשר לעשן לשדרוג אירוע?

אנשים רבים נוהגים לעשן במהלך אירועים גם אם הם אינם מעשנים בשגרה מתוך חשיבה שעישון יחד במהלך אירוע הוא מהנה יותר. כיום ישנם פתרונות עישון רבים כאשר אנשים מחפשים את פתרונות העישון הקלים והנעימים ביותר שיתנו להם תחושה של מרגוע. אנו רואים כיום חנויות עישון רבות בהם מוכרים מגוון רב של מוצרי עישון כאשר משנה לשנה המגוון רק עולה ומשתבח.

 

עישון באירועים – נרגילות

בהרבה מאוד אירועים כמו גם ברים או מועדונים נוהגים להציע לאורחים לעשן נרגילות. הנרגילה מקורה בעולם הערבי ונהוג לשבת סביבה בחבורות גדולות ולעשן אותה כאשר עיקר החומר שמעשנים דרך הנרגילה הוא טבק. היתרון של הנרגילה הוא שהעשן שלה אינו עושה ריח רע כמו עשן הסיגריות והחומרים אותם מעשנים באמצעות הנרגילה לא גורמים לאותם נזקים כמו עישון סיגריות רגילות. מעבר לכך, ישנו מגוון עצום של טעמי טבק אותם ניתן לעשן ולמצוא בכל חנות טבק, כך שיש גמישות רבה וכל אחד יכול לבחור את הטעם שמתאים לו ביותר. עישון נרגילה הופך כל אירוע לחוויתי, נינוח וכייפי עבור האורחים.

 

עישון סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות

דבר נוסף שניתן לעשן באירועים הוא סיגריה אלקטרונית חד פעמית, שנחשבת לאמצעי עישון אולטימטיבי עבור אלה מכם שאינם מעשנים כלל ומעוניינים לעשן ביחד עם החברים שלהם באירועים חברתיים. את הסיגריה האקלטרונית החד פעמית ניתן לעשן במהלך האירוע ולאחר כשלוש מאות שאיפות, שיספיקו לכם לערב שלם או אפילו לסוף שבוע שלם, היא נגמרת וניתן להשליך אותה לפח האשפה. מעבר לכך ניתן להציע לאורחים באירועים גם מכשירי אידוי שונים בהם ניתן לעשות שימוש במהלך האירוע. אין ספק שהמגוון של מוצרי עישון כיום הוא רב וכל אחד יכול למצוא את מוצר העישון שהוא אוהב ומתחבר אליו, ממש כמו אביזרים אחרים שבוחרים במסגרת השכרת ציוד לאירועים.

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen