אירוע פורים

אירוע לפורים עבור חברות ועסקים

איך מפיקים אירוע לפורים?

אחד החגים הכי שמחים ביהדות כבר ממש כאן בפתח והנה זו הזדמנות מופלאה לארגן אירוע לפורים בתור הפקת אירוע חברה. זה יכול להיות אירוע חברה לגיבוש וכייף, אירוע לחברים הקרובים או אפילו לילדים. אז איך לארגן אירוע לפורים? קבלו את הטיפים המובילים.

 

  1. בחרו מקום שמתאים לכמות האנשים – אחד הדברים הכי חשובים הוא לדאוג למקום מתאים. חשוב שהחלל יתאים לכמות האנשים שאתם מזמינים ויתן מענה מבחינת הקונספט של האירוע. אם למשל אתם מארגנים אירוע שגם יש בו אוכל, אז חשוב שתהיה גישה נוחה לחברת הקייטרינג שמגיעה. כדאי לזכור שתקופת החג מתעתעת מבחינת מזג האויר ולכן עדיף ללכת על בטוח ולבחור במקום סגור, אלא אם כן אתם דואגים לאלטרנטיבה או אמצעי חימום.
  2. תקציב – עבדו לפי תקציב מסודר וקבעו מראש כמה אתם משקיעים בכל דבר.
  3. קונספט ותוכן – בנו לו“ז מסודר לאירוע והחליטו מה מתרחש מתי. כמובן שכדאי לשלב איזהשהוא קונספט כמו למשל תחרות תחפושות, פורים בהשראת דיסני, פורים גיבורי על או כל רעיון אחר שעולה לכם לראש. כמובן שכדאי לשלב גם מוזיקה, אולי איזו סדנא מגניבה בהשראת החג כמו למשל סדנת יצירה, הרמת כוסית או דברים נוספים שיעניקו לאירוע את האווירה שאתם מחפשים. שאלו את עצמכם מה הבסיס של האירוע? האם מסיבת ריקודים? אולי הופעה? אולי התחרות עצמה? סמכו עלינו, זה מאוד חשוב להצלחתה של כל הפקת אירוע!
  4. משלוחי מנות ומנהגים נוספים – שלבו באירוע כל מה שאתם יכולים כדי להכניס את הקהל לאווירת החג. תוכלו לתת משימה לכל אורח כמו למשל: אורח אחד מכין קישוטים, אורח אחר אופה אוזני אמן עבודת יד, אורח נוסף דואג למסיכות לכולם. לטובת המשלוחים והמאכלים המיוחדים, תוכלו להעזר גם בשירותי קייטרינג לאירועים קטנים או גדולים, כמובן.

פורים הוא חג שבו אנו יכולים להפעיל את הדמיון והיצירתיות כדי לעשות כמה שיותר שמח לכולם. בהצלחה!

 

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen