מסיבת טבע

השכרת ציוד למסיבות טבע – חוגגים את זה נכון

השכרת ציוד למסיבות טבע

כאשר מארגנים ומפיקים מסיבה או אירוע בחיק הטבע לפני שבודקים לגבי השכרת ציוד למסיבות טבע, יש כל מיני דברים שצריך לשים לב אליהם הן בהיבט הטכני והלוגיסטי אך גם בהיבט העיצובי וברמת הנוחות לאורחים שלנו. אחד הדברים שיותר יכולים להקל ולהפוך את האירוע שלנו למוצלח הוא לאתר חברת מקצועית המתמחה בהשכרת ציוד למסיבות טבע.

כמה דברים שחשוב לשים אליהם לב בהשכרת ציוד למסיבות טבע:

  1. רמת האיכות של הציוד – וודאו שהציוד נחשב ברמה גבוהה ומתאים לתנאי השטח בהם אתם מפיקים את המסיבה שלכם. מומלץ לבחור בציוד המתאים לכל תנאי מזג אוויר, בעיקר אם האירוע שלכם מתקיים בשיא החורף או בשיא הקיץ.
  2. התאימו את הציוד לכמות המוזמנים – וודאו שאתם מזמינים מספיק מהשולחנות, הכסאות, הכלים לאוכל, פתרונות ההצללה, השכרת פינות ישיבה ועוד. תמיד מומלץ להזמין מעט יותר מאשר מעט פחות או בדיוק לפי הכמות של המוזמנים.
  3. בדקו לגבי הגעת הציוד, התקנה ופירוק שלו בהתאם לזמני האירוע – בדרך כלל, חברות המתמחות בהשכרת ציוד למסיבות טבע נוהגות לספק שירות שבו הם משנעות את המוצרים עד למיקום האירוע, מסייעות בסחיבה ובהתקנה של הרהיטים, מערכת ההגברה והתאורה, הגנרטור, הכלים ושאר הציוד. בנוסף, נהוג שצוות מגיע בסיום האירוע ומסייע בפירוק עצמו. לכן, חשוב לשאול כמה אנשים מגיעים, מתי זה קורה ולתכנן את לוח הזמנים של המסיבה לפי זה.

הכינו רשימת ציוד מסודרת ועשו סקר שוק

כדי שהכל יתנהל כמו שצריך ובצורה מסודרת, מומלץ מראש להכין רשימת ציוד או מפיק אירועים יתסייעו לכם להבין בדיוק מה אתם צריכים להזמין וכך גם לאתר את חברת השכרת הציוד שנותנת מענה מלא או לפחות כמעט מלא לכל הצרכים שלכם. השוו בין 2-3 חברות מקצועיות וקבלו החלטה חכמה גם בהיבט השירותי וגם בהיבט התקציבי.

 

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen