השכרת כסאות

כסאות להשכרה לאירועים

כסאות להשכרה מכל הסוגים והמינים

כסאות להשכרה הם חלק בלתי נפרד מכל אירוע שאנו מתכננים. הם מאפשרים לנו ליצור אחידות ובעזרתם האורחים שלנו יכולים לשבת בנוחות ונינוחות. בנוסף, הם חוסכים לנו זמן יקר ומונעים מצב בו אנו צריכים לאסוף כסאות מכל מיני מקומות בעיקר באירועים אותם אנו מארגנים בבית הפרטי שלנו כמו למשל ארוחת ערב ראש השנה או ערב פסח, יום הולדת חגיגי או שבת חתן.

 

כסאות להשכרה – גבוה, נמוך, פלסטיק או עץ?

היום יש כל כך הרבה סוגים של כסאות להשכרה ולכן חשוב להתאים את הבחירה לצרכים שלנו ולמאפייני האירוע. ראשית עלינו להבין כמה מוזמנים יש לנו באירוע ותמיד כדאי להזמין משהו כמו 2% יותר מכמות המוזמנים. כמובן שחשוב להתייחס גם לתקציב שיש ברשותנו משום שכסאות עץ למשל עולים יותר בהשוואה לכסאות פלסטיק.

 

לאחר מכן כדאי להתייחס לצורת הגשת האוכל שמהווה אלמנט חשוב בבחירת הכסאות שנשכיר. האם מדובר באירוע בו כולם יושבים סביב השולחן? האם זה אירוע משולב בו יש גם קבלת פנים ואחר כך ארוחה או אולי אירוע בסגנון מינגלינג בו כל אחד לוקח מנות קטנות ויושב איפה שבא לו?

 

למעשה, לפי הסגנון של האירוע, סוג ומיקום השולחנות, נוכל לבחור גם את הכסאות. ההמלצה שלנו היא להכין רשימה מסודרת רק עבור השכרת שולחנות ולכסאות במסגרת השכרת ציוד לאירועים. הנה דוגמא לרשימה שיכולה לסייע לכם.

נניח שאנחנו מקיימים אירוע אינטימי של 50 מוזמנים אצלנו בגינה בסגנון בופה וכל אורח יושב איפה שמתחשק לו:

  • 4 שולחנות גבוהים בסגנון בר
  • 4 שולחנות זולה נמוכים
  • 4 שולחנות עגולים

 

לכל שולחן גבוה נזמין 4 כסאות בר גבוהים = 16 כסאות גבוהים

לכל שולחן זולה נזמין 4 פוטונים עם כריות נוחות = 16 כסאות פוטון

לכל שולחן עגול נזמין 7 כסאות עץ מתקפלים = 28 כסאות

והכי חשוב, היעזרו בחברת הפקות או מפיק אירועים לאירוע הבא שלכם!

במידה ואתם מחפשים מקררים להשכרה – אתם יכולים לפנות אלינו.

 

שתף את הפוסט

הפופולריים ביותר

אירועי שבוע הספר חוזרים ובגדול

לאחר שבשנה שעברה, כל אירועי שבוע הספר התבטלו בעקבות מגפת הקורונה, השנה האירועים חוזרים ובגדול בכל רחבי הארץ. השנה שבוע הספר מתקיים

לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

© 2018 Scotty & Daniel Zrihen